Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ТЕМА: Новости Украины

Новости Украины 5 года 9 мес. назад #37

  • elcamino
  • elcamino аватар
  • Не в сети
Затриманий український військовий хотів відвідати родичів - ФСБ
Затриманий український військовий пояснив, що намагався потайки навідатись до родичів у Ростовській області, повідомляє прикордонне управління ФСБ Росії.
Як передають представники відомства, оскільки командування його частини заборонило військовим їздити до Росії, чоловік вирішив перетнути кордон поза пунктом пропуску.
Російські прикордонники затримали чоловіка 13 січня у Ростовській області.
Українська сторона підтвердила факт затримання і почала власне службове розслідування.
Прикордонне управління Росії розглядає питання про притягнення українського військового до кримінальної відповідальності за статтею "Незаконний перетин державного кордону РФ".
www.bbc.com/ukrainian
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Новости Украины 5 года 9 мес. назад #39

  • elcamino
  • elcamino аватар
  • Не в сети
Президент Литви Даля Грібаускайте вважає, що Україна може отримати безвізовий режим з ЄС до кінця 2016 року - на початку 2017 року
Про це вона сказала в інтерв'ю телеканалу ICTV, передає "Інтерфакс-Україна".

"Україна за два роки зробила величезну роботу з підготовки до лібералізації, і хочу привітати з дуже позитивним звітом Європейської комісії в грудні минулого року, в якому сказано:" Україна готова ". Тобто, залишилася тільки політична процедура - затвердження радою ЄС. І думаю , що цілком можливо, що протягом цього року, наприкінці 2016-го або на самому початку 2017-го Україна отримає безвізовий режим в ЄС", - сказала Грібаускайте.

Вона підкреслила, що питання візової лібералізації є "технічним", в той час як для ратифікації угоди про зону вільної торгівлі "необхідний консенсус всіх країн - членів ЄС".

Президент Литви нагадала, в Нідерландах запланований референдум з цього питання.

"Але в будь-якому випадку ми вже користуємося цією угодою, відкривши європейські кордони для України", - сказала вона, зазначивши, що максимальне використання цієї можливості України - хороший шанс.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Новости Украины 5 года 9 мес. назад #45

  • elcamino
  • elcamino аватар
  • Не в сети
Сервис вызова такси через мобильное приложение Uber еще не запустился в Украине, но уже сотнями набирает водителей. Об этом со ссылкой на генерального директора Uber Украина Аркадия Вершебенюка сообщает управляющий партнер венчурного фонда Hybrid Capital Илья Кенигштейн.

Uber — это сервис для поиска и вызова такси, созданный в 2009 г. в Сан-Франциско, работающий на основе концепции экономики совместного потребления (sharing economy). Во всех странах, где появлялся Uber — возникал скандал и волна протестов со стороны местных таксистов. Причина — обвинения Uber в разрушении индустрии такси, ценовом демпинге и неуплате налогов.

В Украине, по данным Мининфраструктуры, в сфере такси сегодня работает около 200 000 человек, примерно столько же автомобилей. Годовой оборот в отрасли порядка 20 миллиардов грн., при этом 80-90% водителей работают без лицензий и не платят налоги.

Uber ломает совковые традиции, в которых главным является диспетчер, таксист — короче кто угодно, но только не пассажир. Приложение и продуманные до мелочей бизнес-процессы заменяют собой диспетчерскую и таксопарк — рождая таким образом реальную жесткую конкуренцию между водителями, выводя пассажира на главное место. А главное — Uber, как онлайн-платформа для мощной конкуренции традиционным украинским договорнякам, картелям, круговой поруке и коррупции. Что, в итоге, неизбежно похоронит шансон в салоне, колеса в багажнике, отсутствие сдачи, “сколько дашь”, “идите меняйте”, “дождик пошёл — не поеду” и другие привычные нам ритуалы. И выживут только самые лучшие, которые, кстати, не сильно парятся по поводу Uber.

taxiservice.com.ua/ukraine/1386-servis-v...telej-v-ukraine.html
Администратор запретил публиковать записи гостям.
Работает на Kunena форум